Reklama

Sponzoři:

 

 

 

Podpořte nás jakoukoliv částkou.

Jukebox Klik

Doporučujeme

 sdhkralovopole.cz

Internet Radio

Jediný český italodance server

Rotaxmame - hry a rekordy z počítačových her.

CZIN.eu

Moby se připomene nevšední výběrovkou "Reprise"

Americký hudební mág Moby na sklonku minulého roku prostřednictvím sociálních sítí slíbil, že letošek bude plný novinek kolem jeho osoby. Hned v lednu vyšla na červeném vinylu v reedici jeho úspěšná deska "Play", krátce poté se do obchodů dostal italský překlad jeho druhé autobiografické knihy "Then It Fell Apart" a již v květnu bude následovat dlouho avizované album, na kterém tento chameleon představí své starší oblíbené písně v nevšedních úpravách.

 

Titul dostal název "Reprise", bude k mání od 28. května a fanoušci se mohou těšit na opravdu výjimečné zpracování Mobyho songů. Pětapadesátiletý rodák z New Yorku písně nahrál v doprovodu Budapest Art Orchestra, smyčcového kvarteta a celé řady výjimečných hostů, mezi kterými nechybějí například Skylar GreyKris KristoffersonVíkingur ÓlafssonGregory Porter nebo Jim James z My Morning Jacket. Poslední jmenovaný hostuje v přepracované interpretaci asi nejznámějšího muzikantova singlu "Porcelain". Píseň si můžete poslechnout níže, pod ní je pak ke zhlédnutí krátký dokument, ve kterém americký hudebník popisuje vznik aktuální verze tohoto hitu.

 

Moby - Reprise
© Moby

Album, které vyjde pod hlavičkou Deutsche Grammophon a ve světě bude distribuováno pod křídly vydavatelství Universal Music, bude mít celou řadu standardních i sběratelských formátů. Základní verze na CD, na které nebudou chybět například nové interpretace skladeb "Natural Blues", "Why Does My Heart Feel So Bad", "Go", "Lift Me Up" nebo coververze hitovky Davida Bowieho "Heroes", nabídne třináct songů, stejný počet bude mít i limitovaná deluxe edice s rozsáhlejším bookletem. K mání bude ale i černá kazeta, černý dvojvinyl a v limitovaném nákladu si sběratelé budou moci pořídit i dva vinyly šedivé barvy.

 

Nejnákladnější, ale zároveň nejhezčí edicí bude limitovaný čirý dvojvinyl. Tuto edici doplní i bohatý výběr fotografií, velmi osobní esej od samotného Mobyho a v každém balení fanoušci najdou slipmat, tedy černou podložku na gramofon v designu hudebníkovy postavičky Little Idiot. Pokud by vám i toto bylo málo, můžete do sbírky zakoupit i limitované tričko se stejným motivem.

 

Kompletní tracklist kompilace "Reprise" nabídne tyto songy: Everloving, Natural Blues (feat. Gregory Porter & Amythyst Kiah), Go, Porcelain (feat. Jim James), Extreme Ways, Heroes (feat. Mindy Jones), God Moving Over The Face of the Water (feat. Vikingur Ólafsson), Why Does My Heart Feel So Bad (feat. Apollo Jane), The Lonely Night (feat. Kris Kristofferson & Mark Lanegan), We Are All Made of Stars, Lift Me Up, The Great Escape (feat. Nataly Dawn, Alice Skye, Luna Li), The Last Day (feat. Skylar Grey & Darlingside).

https://musicserver.cz/clanek/65413/moby-se-v-kvetnu-pripomene-nevsedni-vyberovkou-reprise/

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Normal 256kbpst

V okně : 

 

Počasí/Cena paliv
Návštěvnost