Reklama

Sponzoři:

 

 

 

Podpořte nás jakoukoliv částkou.

Jukebox Klik

Doporučujeme

 sdhkralovopole.cz

Internet Radio

Jediný český italodance server

Rotaxmame - hry a rekordy z počítačových her.

CZIN.eu

Poslední články
RSS - Porucha přehr...
Prohlášení prezid...
DEN S IZS - Integrovaným Záchranným Systémem 19.6.2021


Moby se připomene nevšední výběrovkou "Reprise"

Americký hudební mág Moby na sklonku minulého roku prostřednictvím sociálních sítí slíbil, že letošek bude plný novinek kolem jeho osoby. Hned v lednu vyšla na červeném vinylu v reedici jeho úspěšná deska "Play", krátce poté se do obchodů dostal italský překlad jeho druhé autobiografické knihy "Then It Fell Apart" a již v květnu bude následovat dlouho avizované album, na kterém tento chameleon představí své starší oblíbené písně v nevšedních úpravách.

 

Moby - Reprise
© Moby

 

Veselé Velikonoce

 

Veselé Velikonoce přeje Tým Busradio

lockdown. Smrt hrozí tisícům lidí ? COVID - 19

K přísnému a nekompromisnímu „osobnímu lockdownu” vyzvala skupina českých vědců vzhledem k rekordnímu nárůstu počtu lidí s covidem, který Česko zatěžuje v posledních dnech, přičemž křivka růstu exponenciálně roste. Vědci varují, že když obyvatelé nebudou dodržovat bezpečnostní opatření jako nošení roušky, a zejména omezení osobních kontaktů, budou umírat tisíce lidí.

 
 
 

Vědci radí Čechům následující:

Žáci se ve škole budou potkávat co nejméně, v jídelně bez samoobsluhy
Škola od 1. září: Žáci se ve škole budou potkávat co nejméně, v jídelně bez samoobsluhy. Školy zahájí svou činnost 1. září v běžném provozu, ovšem se zvýšenými hygienickými opatřeními. Doporučení k ochraně proti koronaviru se v nich budou řídit mimo jiné podle takzvaného semaforu. Jedná se o systém čtyř stupňů rizika nákazy, který ministerstvo zdravotnictví používá pro označování epidemiologické situace v jednotlivých okresech.
Oprava chyb

Bylo opraveno pár chyb na webu , časem budou i nové funkce. Plánuje se i nový web . Zatím vybíráme CMS (redakční systém). Za tým busradia přejeme hezky poslech .

Kontroller Project Nová show na Busradiu

Radio Show UK

Čas a den bude ještě upřesněn , ale bude to asi ve středu kolem 20:00 !

Odstávka serveru

30.dubna v 21:00 bude výpadek 128kbs a 40kbs vysílání z důvodu nahrání nové muziky na server . Ale můžete dál pokračovat v poslechu busradio Best Off (novinka od 11.4.2020) , jede v kvalitě 320kbs . Po kliknutí SEM se dostanete na přehrávač + chat . Děkujeme za pochopení

 


Nová hudba pro vás

Nová hudba do auta , to nejlepší co hraje i unás . Stáhněte si muziku . Kliknutím na 2020 

 

Navíšení počtu poslouchání
Navíšení počtu poslouchání na 10 000 ;) . Pár věcí musíme ještě doladit předělat přehrávače atd .
Prohlášení prezidenta republiky

15:00 - „Opatření přijatá vládou ČR jsou nezbytná pro ochranu zdraví nás všech. Mají moji plnou podporu. Prosím, dodržujte stanovená pravidla. Zároveň vás všechny prosím, nepodléhejte strachu a panice. Naše země vždy dokázala překonat všechna protivenství. Dokážeme to i nyní. Táhněme za jeden provaz a buďme k sobě vzájemně ohleduplní a laskaví,” uvedl k přijatým opatřením prezident Miloš Zeman.

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Normal 256kbpst

V okně : 

 

Počasí/Cena paliv
Návštěvnost