Reklama

Sponzoři:

 

 

 

Podpořte nás jakoukoliv částkou.

Jukebox Klik

Doporučujeme

 sdhkralovopole.cz

Internet Radio

Jediný český italodance server

Rotaxmame - hry a rekordy z počítačových her.

CZIN.eu

Poslední články
RSS - Porucha přehr...
Prohlášení prezid...
DJ/Moderátoři

DJ/Moderátoři:

 

Moderátor Jirka

 

Hraje podle svých možností , vždy se stačí podívat do vysílacích časů.

Jirka hraje spíše , retro hity . Ale i na přání poslucháčů .

DJ Schanzz

Každou sobotu od 20:00 - 22:00

zazní na busrádiu 1 set .

 

DJ Crayfish

Crayfish

 

Každou neděli od 20:00 - 22:00

zazní na busrádiu 1 set .

 

Radio Show UK

 

Kontroller Project

Kontroller Project is a project of electronic music from city Donetsk (Ukraine).

 

Composition of the project: DJ-me and sound-producers Max Nemo and Gena Zeon. We take and Play music in Progressive-Trance style.

 

The project was formed by two friends Maksim Kapynov and Gennadiy Shkodin in 2012.

 

Enormous work was done: the experiments with different electronic directions, formations of style and foundations of our own recording studio. The project focuses on the quality of the product.

 

We have been doing the Magic Sound show project since 2014.

 

Radio show concept is the true magic of sound that can awaken every atom of your body and release the critical charge of emotions.

 

Only high – quality and melodious Vocal – Trance which will be enjoyed by all admirers of fine music without social and age restrictions.

 

ITDC

Jediný český italodance server

Web Italo.cz vznikl 3. února 2004 (tehdy ještě na adrese Italiandancefloor.tk). První stránky dnes působí spíše úsměvně. Ty se dočkaly už o čtvrt roku později nového vhledu, i tak byl ale web spíš rájem stahovačů. Už v listopadu 2004 se ale začal postupně přeměňovat na informační portál, což bylo završeno někdy v roce 2005 a kterým zůstal až dodnes.

Naším hlavním cílem je informovat fanoušky italské taneční hudby o novinkách a přehledně jim podat důležité informace. To zahrnuje nově vydané songy, přehled vystoupení, aktuality, informace o jednotlivých interpretech.

Součástí webu je také už od listopadu roku 2004 hitparáda Italo Dance Chart (později se zkráceným názvem ITDC). Ta byla nejdříve pouze webová a ne moc aktualizovaná, ale od března roku 2006 bylo pravidelně sestavováno jednou za 3 týdny nové vydání, které bylo možné poslouchat i na webu. Od srpna roku 2007 bylo možné tuto hitparádu poslouchat pravidelně (opět jednou za 3 týdny) v pořadu Italo Dance Night DJe Basslickera na Dance rádiu. A konečně od července roku 2008 se ITDC přesunula na brněnské Free rádio, kde se začala vysílat jednou týdně a vynuloval se dosavadní počet vydání (původní hitparády proběhlo 38 vydání). Od října roku 2009 je pak hitparáda vysílána i na slovenském rádiu Go Deejay a Club rádiu; a od dubna 2010 na internetovém Free rádiu Party. V srpnu 2012 ITDC skončila na Free Radiu, ale do českých FM vln se vrátila už na konci května roku 2013 na rádiu Kiss Hády. Následně se i tam odmlčela, a to společně s koncem brněnského rádia Kiss Hády (2017). Hitparáda zůstala k poslechu na internetu, i tam ale na konci srpna 2018 utichla. Důvodem bylo, že když jel autor ITDC na kole, tak ho téměř čelně srazil zfetovaný řidič. Potom byl víc než měsíc v komatu. Od září 2019 je ale hitparáda zpátky a je aktualizovaná zhruba jednou za dva týdny.

Velkým úspěchem je, že se fanoušky ITDC na Facebooku stali i různí interpreti, jejichž songy se v ITDC hrají.
Zdroj: https://italo.cz/owebu

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Normal 256kbpst

V okně : 

 

Počasí/Cena paliv
Návštěvnost